Oddziały

ALMARK,
ul. Okrężna 25, 64-100 Leszno,
tel. 65 526 69 45, 65 526 65 32
fax 65 528 82 78

biuro@almark.pl

 

Kościan
Adres64-000 Kościan, Kościan, Wielichowska 153
Telefon65 511 07 70, 609 504 203
koscian@almark.pl
Gostyń
Adres63-800 Gostyń, Gostyń, ul. Poznańska 200
Telefon65 572 75 31, 691 220 038
gostyn@almark.pl
Góra
Adres56-200 Góra, Podwale 15
Telefon65 544 45 41
gora@almark.pl
Nowy Tomyśl
Adres64-300 Nowy Tomyśl, Kolejowa 33A
Telefon61 442 56 53
nowytomysl@almark.pl
Poznań
Adres61-619 Poznań, Naramowicka 92
Telefon61 822 77 80, 691 265 655
naramowicka@almark.pl
Szamotuły
Adres64-500 Szamotuły, Składowa 1
Telefon61 292 29 24, 691 747 737
szamotuly@almark.pl
Śrem
Adres63-100 Śrem, Przemysłowa 36
Telefon61 283 62 12
srem@almark.pl
Wągrowiec
Adres62-100 Wągrowiec, Gnieźnieńska 47
Telefon67 262 87 37, 609 503 103
wagrowiec@almark.pl
Wolsztyn
Adres64-200 Wolsztyn, Żeromskiego 16
Telefon68 347 20 32
wolsztyn@almark.pl
Wschowa
Adres67-400 Wschowa, Spokojna 1
Telefon65 529 61 67, 605 252 077
wschowa@almark.pl
Poznań Franowo Box 201
Adres61-302 Poznań Franowo, Franowo Box 201
Telefon61 876 35 01
franowo1@almark.pl
Poznań Franowo Box 416A
Adres61-302 Poznań, Franowo Box 416A
Telefon61 876 32 16
franowo2@almark.pl
Poznań Franowo Box 225
Adres61-302 Poznań , Franowo Box 225
Telefon61 876 34 73
franowo3@almark.pl
Rawicz
Adres63-900 Rawicz, Kamińskiego 23
Telefon669 646 696
rawicz@almark.pl
Lubin
Adres64-010 Lubin, Ścinawska 16
Telefon76 844 56 54, 781 737 727
lubin@almark.pl
Leszno
Adres64-100 Leszno, Okrężna 25
Telefon65 526 69 45, 526 65 32
biuro@almark.pl

logo alm

logo condor center

Od 2010 roku ALMARK prowadzi sprzedaż zapalniczek. Jesteśmy kreatorem i właścicielem marki ALM. Sprzedaż zapalniczek obejmuje cały kraj. Z dumą możemy stwierdzić, że jesteśmy jednym z czołowych importerów i dystrybutorów zapalniczek w Polsce...

Poza importem zapalniczek, zajmujemy się również dystrybucją prezerwatyw marki CONDOR...

Czytaj więcej

 

nieru

Dział nieruchomości komercyjnych, zajmujący się zakupem, sprzedażą i komercjalizacją powierzchni biurowych i handlowych.

Czytaj więcej

 

ul. Okrężna 25, 64-100 Leszno,
tel. +48 65 526 69 45, +48 65 526 65 32

mobile- tablet- tele- komp-1