O firmie

Firma ALMARK funkcjonuje od 1991 roku, zatrudniając kilkudziesięciu pracowników. Obecnie nasze oddziały działają w piętnastu miastach. Dalej poszerzamy zakres naszej działalności o nowe pola działania, wprowadzamy nowe produkty, a także marki własne.

Nasze marki

logo alm

Od 2010 roku ALMARK prowadzi sprzedaż zapalniczek. Jesteśmy kreatorem i właścicielem marki ALM. Sprzedaż zapalniczek obejmuje cały kraj. Z dumą możemy stwierdzić, że jesteśmy jednym z czołowych importerów i dystrybutorów zapalniczek w Polsce. Szczycimy się wysoką jakością wyrobów, ciekawymi i oryginalnymi projektami oklejek, jak również ich różnorodnością. Wszystkie zapalniczki posiadają certyfikaty jakości Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. Zapraszamy na stronę bezpośrednio poświęcona zapalniczkom: www.alm-zapalniczki.pl.

 

Almark Properties

Dział nieruchomości komercyjnych, zajmujący się zakupem, sprzedażą i komercjalizacją powierzchni biurowych i handlowych.

 

Baza danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami: Nr BDO: 000113157

 

Ogólne warunki sprzedaży

logo alm

Od 2010 roku ALMARK prowadzi sprzedaż zapalniczek. Jesteśmy kreatorem i właścicielem marki ALM. Sprzedaż zapalniczek obejmuje cały kraj. Z dumą możemy stwierdzić, że jesteśmy jednym z czołowych importerów i dystrybutorów zapalniczek w Polsce...

Czytaj więcej

 

nieru

Dział nieruchomości komercyjnych, zajmujący się zakupem, sprzedażą i komercjalizacją powierzchni biurowych i handlowych.

Czytaj więcej

 

ul. Okrężna 25, 64-100 Leszno,
tel. +48 65 526 69 45, +48 65 526 65 32

mobile- tablet- tele- komp-1