Firma

Firma ALMARK istnieje na rynku od lat dziewięćdziesiątych. Nasz obszar działalności to dystrybucja produktów z branży FMCG (Fast Moving Consumer Goods - dobra szybko zbywalne). Zajmujemy się sprzedażą oraz zaopatrzeniem sklepów, w produkty z szeroko rozumianej grupy artykułów spożywczych, takich jak wyroby tytoniowe, żywność, napoje, kawy, słodycze leki i suplementy diety i wiele innych.

 

Możemy pochwalić się konkurencyjnymi cenami oferowanych produktów. Pozwala  to naszym klientom, prowadzącym sklepy spożywcze, skuteczniej rywalizować z zagranicznymi sieciami handlowymi.

Branża tytoniowa to główny obszar działalności ALMARKU. Jesteśmy bezpośrednim odbiorcą wyrobów tytoniowych takich jak papierosy, tytoń czy gilzy od najważniejszych producentów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy powstały oddziały zamiejscowe. Obecnie nasze oddziały działają w kilkunastu miastach. Dalej poszerzamy zakres naszej działalności o nowe pola działania, wprowadzamy nowe produkty, a także marki własne.

 

logo ALM
logo Natural Center
logo Bluff

 

 

Profile działalności

 logo agra glowne

Hurtownia artykułów spożywczych oraz wyrobów tytoniowych.

logo agra wegrzynowo

Czołowy importer i dystrybutorów zapalniczek w Polsce. voluptatia nonecti aut eos

logo agra rzeniszow

Dystrybucja suplementów. Prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości suplemetów diety Dr Mercola.

logo agra strykow

Dział nieruchomości komercyjnych, zajmujący się zakupem, sprzedażą i komercjalizacją powierzchni biurowych i handlowych.